Ploegindeling 2019

De ploegindeling van 2019 is bekend! Kijk snel hieronder bij welk team je zit!

Je kunt de lijst ook als PDF downloaden.

 

Rugnummers Cat.

Ploeg 1

Mark Bakker
Teamnaam: Dylan Groenewegen

1 Mees Bunning 102 1
2 Jeremy Bus 301 3
3 Zara Ansems 401 4
4 Luken Kest 409 4
5 Fee Knaven 504 5
6 Floris Demuyt 605 6
7 Jorn van Beers 602 6
8 Teun Honderdors 614 6
9 Finn Hoefmans 613 6
10 Lucas van den Eijnden 607 6
11 Dylan Leijssen 708 7

Ploeg 2

Sjef Kisters
Teamnaam: Bauke Mollema

1 Puck Bunning 103 1
2 Tijn van Caulil 302 3
3 Maya Schmidt 311 3
4 Florentine van Erp 404 4
5 Stan Holthuis 405 4
6 Merlijn Boneschansker 402 4
7 Daan van Rooij 510 5
8 Marit Koene 617 6
9 Martijn Azantinlow 601 6
10 Thomas van den Eijnden 608 6
11 Lars Lakeman 707 7

Ploeg 3

Lucien Roge
Teamnaam: Steven Kruijswijk

1 Nick van Eck 104 1
2 Sem Cuypers 303 3
3 Lieke Huizink 406 4
4 Maurice Verhoeven 420 4
5 Neel Lepelaars 413 4
6 Roxanne Takken 513 5
7 Ilja Bosschieter 604 6
8 Mendo van Leeuwen 618 6
9 Hidde de Nas 620 6
10 Chris Kisters 705 7
11 Stijn Berentsen 701 7

Ploeg 4

Sanne van Heel en Lisa van Helvoirt. Vanaf woensdag Charley van Hoof
Teamnaam: Anna van der Breggen

1 Nina van Eck 105 1
2 Jasper van Katwijk 212 2
3 Filijn Demuyt 304 3
4 Bo Klappe 410 4
5 Maartje Jacobs 407 4
6 Sara Sonnemans 512 5
7 Cas Krebbers 506 5
8 Luca van der veken 627 6
9 Sven van Wijgerden 629 6
10 Rens Grommel 702 7

Ploeg 5

Bas Metten
Teamnaam: Mathieu van der Poel

1 Levi van der kaa 106 1
2 Cas Metten 306 3
3 Dylan Rijnders 308 3
4 Jesse Klein 411 4
5 Joop Poland 508 5
6 Silje van Riemsdijk 509 5
7 Lisa van Heel 612 6
8 Tessa Klein 616 6
9 Ed uptegrove 711 7
10 Ramon Setz 709 7

Ploeg 6

Barry Vermunt
Teamnaam: Wout van Aert

1 Levy Vermunt 108 1
2 Isa Klein 213 2
3 Zino van Os 307 3
4 Roemer van Kempen 408 4
5 Thomas Panken 416 4
6 Fenny Coppelmans 502 5
7 Lucas Demuyt 503 5
8 Sander Blaakmeer 603 6
9 Merel Hartog 611 6
10 Guido Jong 615 6
11 Sil Keur 704 7

Ploeg 7

Sjors van Zandbeek
Teamnaam: Mike Teunissen

1 Abe Bol 211 2
2 Lynn van Leeuwen 305 3
3 Steijn van der Laarse 412 4
4 Sam Mullaert 414 4
5 Joost Konings 505 5
6 Elise van Sighem 511 5
7 Sam Pladet 621 6
8 Lars Prins 623 6
9 Zoë van Velzen 628 6
10 Krijn Veldboer 712 7

Ploeg 8

Maud Adriaansen
Teamnaam: Marianne Vos

1 Froukje van Wijgerden 217 2
2 Nicole van Sighem 215 2
3 Just van Rooij 309 3
4 Matt Roijackers 417 4
5 Sander Tullemans 419 4
6 Mirthe Boneschansker 501 5
7 Dean Tol 514 5
8 Renzo Moretti 619 6
9 Denley Wijnbergen 630 6
10 Hidde Swart 710 7

Ploeg 9

Nick Van Helvoirt
Teamnaam: Fabio Jacobsen

1 Jens Thissen 107 1
2 Anke Verhoeven 216 2
3 Elena van der Veken 310 3
4 Koen Sonnemans 418 4
5 Lars van de Weijer 515 5
6 Joris van Poppel 622 6
7 Jip Franken 609 6
8 Jako van der donk 606 6
9 Pim Schoonwater 624 6
10 Siem Kanters 703 7

Ploeg 10

Mischa Struik
Teamnaam: Annemiek van Vleuten

1 Nout Bonneschansker 101 1
2 Jil Koot 214 2
3 Anne van Oirschot 415 4
4 Pascal Cutler 403 4
5 Stijn Vlieland 421 4
6 Jelle Peters 507 5
7 Stan Smit 625 6
8 Maud Tollens 626 6
9 Nele van Gorp 610 6
10 Jan Kraus 706 7